צרו איתנו קשר >

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

ראשי / גיוס עובדים לחברות הייטק
ראשי / גיוס עובדים לחברות הייטק

גיוס עובדים לחברות הייטק

טיפים לקורות חיים


כניסת הטכנולוגיה בשנים האחרונות דורשת מחברות ההשמה לגייס את המועמדים הטובים ביותר בהתאם לשיטות גיוס עובדים שונות בהם עושים שימוש אנשי ההשמה. שיטות אלה מביאים את המועמדים הפוטנציאליים ביותר להשמה בעבודה.

 

מדוע חשוב לבצע סינון ראשוני בטרם בחירת המועמד?

מאחר שישנם לא מעט מועמדים על משרה מבוקשת חשוב לבחור את המועמד הטוב ביותר עם הכישורים והניסיון הטובים ביותר בתחום. באמצעות אמצעי סינון שונים כגון: שימוש ברשתות חברתיות, ראיון טלפוני קצר, מבחן בטרם הראיון האישי ועוד ניתן להתאים את המועמד הטוב ביותר למשרה. דבר זה משמעותי ביותר לארגון בו העובד עומד להגיש מועמדות ולעבוד, וזאת מאחר שכל ארגון רוצה לגייס עובדים טובים ביותר לארגון על מנת שיתרמו לארגונו וכן את העובדים הרציניים ביותר שימשיכו לעבוד שנים רבות ולא ינשרו אחרי כמה חודשים.

 

אילו שיטות השמה לגיוס קיימות בשוק ההייטק?

על מנת לאתר את המועמדים הפוטנציאלים הטובים ביותר בשוק יש צורך להשתמש בשיטות השמה שונות. שיטת ההשמה הקיימות בשוק ההייטק כוללות את השיטות הבאות:

 

רשתות חברתיות- השימוש ברשתות חברתיות עוזרות לאתר את המועמדים הפוטנציאליים ביותר למשרות בכירות בהייטק. באמצעות רשתות חברתיות כמו פייסבוק, לינקדאין ועוד ניתן למצוא מועמדים טובים ואיכותיים לחברות ההייטק השונות. תחזוק נכון של הפרופיל שלכם ייתן את כל המידע הרלוונטי על נסיונכם המקצועי, לימודים, מעסיקים קודמים ועוד מה שיגרום ליותר מעסיקים לפנות אליכם בהצעות עבודה רלוונטיות.

 

ראיון טלפוני קצר- באמצעות ראיון טלפוני קצר ניתן לקבל מידע על המועמד והתאמתו למשרה בטרם הגעתו לראיון עבודה. לעיתים באמצעות כלי סינון זה ניתן לסנן לקוחות לא מתאימים ולחסוך זמן יקר.

 

מבחן בטרם הראיון האישי- באמצעות מבחן קצר אשר נשלח למייל המועמד, ניתן לבדוק דרך תשובותיו למבחן האם הוא מתאים לעבודה אשר הגיש לה מועמדות או שאינו מתאים לתפקיד. מבחן עוזר לייעל תהליכי עבודה ולקצר אותם.

 

באמצעות שיטות אלו ניתן לחסוך זמן רב, כאבי ראש מיותרים וכסף ולקבל את המועמדים המתאימים ביותר לתפקידים.